Sinatra, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 3.10.2018, All inclusive
Číslo termínu: 62710031

Sinatra

Turecko » Turecká riviéra » Kemer

, Hotel starstarstarstar

LM


Sinatra

Termín:

3.10.2018 - 10.10.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Budapešť0 odjazdových miest

Cena od:


344,30 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: SINATRA HOTEL
Strava
Piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená približne 350 m. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.   
Pre deti
Deťom slúži detský detský bazén, detská postieľka na vyžiadanie.

         
Šport a zábava
Bez poplatku využite bazén, karaoke, živú hudbu . Za poplatok je biliard.

        
Wellness
Turecký kúpeľ je bez poplatku. Za poplatok sú masáže, sauna a ostatné služby SPA centra.

   
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

       
Web
Bližšie informácie na: www.hotelsinatra.com

    
Popis
Vzdialenosť od letiska: 65 km

Najbližšie mesto (km): Kemer (7 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 350 m

     
Základné informácie
Hotel Sinatra sa nachádza v mestečku Çamyuva v oblasti Kemer, medzi zelenými horami Toross a priezračným tyrkysovým stredozemným morom.Tento menší hotel má k dispozícii 80 štandardných izieb. Hotel sa nachádza len niekoľko kilometrov od centra mesta Kemer. Hotel odporúčame menej náročnej klientele a pre všetky vekové kategórie. Internet je v priestoroch hotela za poplatok.    
Poloha
Hotel Sinatra sa nachádza v oblasti Kemer, v mestečku Camyuva, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 65 km. Do centra mesta Kemer, ktoré je vzialené 7 km je možné sa dostať autobusom, ktorý premáva v pravidelných intervaloch.

   
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok),kúpeľňou a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

      
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená približne 350 m. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

    

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu voľnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK