O nás

Vitajte na stránke cestovnej agentúry SPECTRUM Travel Agency.

Sme autorizovaným  predajcom  zájazdov slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom predajnom mieste. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a osobne poznáme väčšinu ubytovacích zariadení. Ceny všetkých zájazdov sú rovnaké ako v cestovnej kancelárii ktorá zájazd organizuje. Taktiež u nás platia všetky zľavy a bonusy.

Ponúkame najširšie spektrum zájazdov - firstmoment, last minute, pobyty pri mori, na horách, na Slovensku, lyžovačky, exotiku presne na mieru pre jednotlivcov aj organizované skupiny, poznávacie zájazdy, detské tábory, wellness pobyty, plavby loďou, letenky, eurovíkendy...

V roku 2013 sme rozšírili ponuku ubytovania na celom pobreží Chorvátska priamo od chorvátskych majiteľov. Na www.spectrumtravel.sk ponúkame cca 3000 objektov na celom pobreží Jadranu. Sami si určíte termín, dĺžku pobytu a typ ubytovania. Máte na výber – robinsonské domy v panenských zátokách na dalmatských ostrovoch, kvalitné súkromné apartmány a penzióny, luxusné vily s bazénmi, majáky a rodinné hotely. Na našej webovej stránke pracujeme s jedinečným rezervačným systémom, v ktorom je nepretržitá aktualizácia všetkých zájazdov. Nájdete tam tiež recenzie hotelov, informácie o krajinách a tipy na výlety.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa vyhovieť všetkým jeho požiadavkám.

Našim cieľom je Vaša spokojnosť.

Našim doteraz najväčším úspechom je ocenenie od Travel Channel Slovakia "NAJLEPŠIA CESTOVNÁ AGENTÚRA ROKA 2013" a ROKA 2014"
Po ťažkom roku v ktorom sa cestovnému ruchu viac nedarilo ako darilo (hlavne z dôvodu krachu niekoľkých veľkých cestovných kancelárií) si tento úspech vážime o to viac. Uspeli sme ako najlepší z 283 cestovných agentúr hlavne s prístupom ku klientom a ponúkaným službám.
Veríme, že nám aj v ďalších sezónach zachováte svoju priazeň tak ako doposiaľ.