SVADBY V RAJI

SVADBA V RAJI

Svadba je jedným z najvýznamnejších dní v živote. Povedzte si svoje ANO pod palmami na romantickej piesočnatej pláži pri šume kryštálového mora. Začnite svoje spoločné životné kroky na miestach, ktoré oprávnene používajú prívlastok slova raj. Právne platný sobáš môžete zažiť na čarokrásnych ostrovoch Maurícius, Seyschely, Bali, Srí Lanka, Fidži a vo vychýrenej Francúzskej Polynézii. Nezabudnuteľný symbolický obrad si užijete na Maldivách. Zabezpečíme pre Vás tie najlepšie služby a celý sobáš zorganizujeme za Vás. Prajete si počas Vašej svadby v raji nadvodnú vilku, romantickú doškovú chatku či gurmánsky raj pre vaše chuťové bunky? Všetko pre Vás s radossťou zariadime a postaráme sa o Vás.

Svadby v raji a svadobné cesty sú vytvorené špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby snúbencov. Termín, dĺžka ppobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania - to všetko bude zostavené podľa Vašich požiadaviek. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj svadobný zájazd pre Vás.

 

SVADOBNÁ CESTA NA NAJKRAJŠÍCH PLÁŽACH SVETA

 

Sladkou čerešničkou na torte je svadobná cesta, ktorá prináša zaslúžený odpočinok po nekonečných svadobných prípravách. Svadobná cesta by mala byť oslavou začiatku Vášho spoločného života a s nami ju máte možnosť prežiť na tých najkrajších plážach sveta. Nájdete tu miesta vhodné k ničím nerušenému odpočinku, ako aj k poznávaniu či športu a dobrodružstvu. Z týchto nádherných miest sa nebudete chcieť vrátiť.

Spoločne strávený čas si užijete na plážach s bielym pieskom, v tieni paliem, s krásnym západom slnka nad nekonečným oceánom. Budete sa cítiť ako v rozprávke. Spomienky, ktoré zostanú vo Vašej pamäti, Vám už nikto nevezme. Už stovky klientov nám emotívne popísali svoje nezabudnuteľné zážitky. Pridajte sa k nim. 

 

SKVELÉ AKCIE PRE NOVOMANŽELOV AJ K VÝROČIU SVADBY

Výhody platia pre svadobné cesty do 6 mesiacov po svadbe, svadby v raji s právne platným obradom a taktiež pre cesty na oslavu okrúhleho výročia svadby (3 mesiace pred a po dátume výročia).

  • zľava 25% až 60% z ceny ubytovania a stravovania pre nevestu vo vybraných hoteloch (muž platí plnú cenu)
  • v priebehu roka máme aj akcie kedy má nevesta zadarmo celý pobyt vrátane stravy
  • zľava na letenku (podľa aktuálnej ponuky leteckých spoločností) pre novomanželov
  • zľava za objednávku viac ako 35 dní pred cestou 10%
  • zaujímavé výhody poskytované hotelmi ako špeciálne večere z darov mora, fľaša sektu, masáž pre dvojicu alebo koš ovocia na izbe

 

Najžiadanejšie destinácie pre svadby a svadobné cesty

MAURICIUS

Prekrásny ostrov prostred Indického oceánu, ktorý ponúka všetky kúzla exotiky. Môže sa pochváliť rozmanitou krajinou, rozprávkovými plážami obklopenými koralovými útesmi, priezračne modrými lagúnami, štýlovými hotelmi, delikátnou kuchyňou a usmievavým personálom, ktorý poskytuje služby špičkovej kvality.

 

SEYSCHELY

Samotný názov Seyschely vzkúzli predstavu rajskej tropickej prírody. Napriek tomu aj tá najživšia predstava sa len sotva vyrovná skutočnej kráse. Seyschelské ostrovy ponúkajú flóru a faunu, ktorú nemôžete nájsť nikde inde na zemi, rozprávkov pláže s bielym pieskom a priezračnou vodou Indického oceánu. Najväčším zázrakom je však pokoj a panenská príroda.

 

POLYNEZIA

najfotogenickejšie lagúny sveta v Pacifiku sú zárukou romantickej dovolenky. Unikátny ostrov Bora Bora, luxusné ubytovanie v nadvodných bungalovoch, gurmánske špeciality, jedinečný podmorský svet Vás okúzlia takk, že bbudete túžiť, aby sa Vaša dovolenka nikdy neskončila. Každému návštevníkovi sa dostáva osobnej pozornosti.

 

MALEDIVY

nezabudnuteľná romantika, vychýrený podmorský svet, skvelé služby a nádherné pláže, na ktoré nikdy nezabudnete. Nájdete tu tie správne ingrediencie pre skvelý relax. Očarujúca príroda si podmaní Vaše zmysly.